
Kraj školske godine u OŠ "Olga Milošević" obeležen je posetom prvaka Osnovne škole „Vuk Stefanović Karadžić“ iz Starčeva. Učenici su u školu stigli u pratnji učiteljice Vesne Đorđević, direktora škole Saše Tasića, psihologa Jelene Ankić i profesorke fizičkog vaspitanja Dragane Marinković.
Domaćini gostima bili su učenici odeljenja II2 sa svojom učiteljicom Tanjom Jovičić, pedagogom Biljanom Živković i direktorom škole Darkom Dimitrijevićem. Za posetioce je pripremljen zanimljiv sadržaj koji je obuhvatio upoznavanje, obilazak škole, kao i različite edukativne i sportske aktivnosti.
Posebno interesovanje izazvala je „Učionica budućnosti“, gde su učenici, uz pomoć VR naočara i pod vođstvom nastavnice Katarine Baščarević, imali priliku da iskuse svet savremenih tehnologija.
Veliko oduševljenje izazvale su i sportske aktivnosti koje su organizovali nastavnik Miloš Dimić i Strahinja Popović. Kroz igru, druženje i timski rad, učenici su pokazali sportski duh i međusobno poštovanje.
Poseta je protekla u prijatnoj atmosferi, ispunjenoj osmesima i novim prijateljstvima. Škola je zahvalila gostima na druženju i poklonima, a posebnu zahvalnost uputila je učiteljici Vesni Đorđević, inicijatoru susreta, ističući značaj njene ideje za jačanje saradnje škola.