
Rukometni klub Palanka uspešno je završio sezonu 2025/2026. okupljanjem na otvorenim terenima Palanačkog Kiseljaka. Mladi rukometaši, njihovi roditelji i treneri obeležili su kraj sportske godine druženjem, igrom i smehom.
Umesto klasičnog treninga, poslednje okupljanje je bilo ispunjeno dobrom atmosferom, uz muziku i pozitivnu energiju. Odigrana je tradicionalna utakmica „Deca protiv roditelja“, koja je pokazala da je rukomet više od sporta. U zavisnosti od uzrasta, deca i roditelji su odmerili snage u kategorijama „veliki“ i „mali“ rukomet, uz mnoštvo atraktivnih golova, odbrana i humora.
Iz kluba ističu da je ovo zajedničko druženje najveća pobeda sezone, potvrđujući da Rukometni klub Palanka nije samo mesto za sportsko usavršavanje, već i velika porodica koja neguje prijateljstvo i zajedništvo.
Klub je uputio zahvalnost svima koji su doprineli njegovom razvoju, posebno roditeljima i deci na podršci i posvećenosti. Treneri su najavili nastavak rada sa entuzijazmom, sa ciljem obezbeđivanja boljih uslova za mlade rukometaše i ostvarivanja novih sportskih radosti.
Malim rukometašima poželeli su lep odmor, uz poruku da uživaju u letu i pripreme se za nove izazove. Novo druženje i početak priprema za novu sezonu zakazani su za 3. avgust.