
Sezona kupanja u Smederevskoj Palanci počinje sutra u petak 26. juna, kada svoja vrata posetiocima ponovo otvara Gradski bazen „Milan Elezović“, jedno od omiljenih mesta okupljanja građana tokom letnjih meseci.
Gradski bazen decenijama predstavlja simbol leta u Palanci, mesto na kojem su odrastale brojne generacije, sklapana prijateljstva i stvarane uspomene koje se pamte čitavog života. I ove godine nadležni su uložili napore kako bi kompleks dočekao posetioce u potpuno uređenom, čistom i bezbednom ambijentu.
Povodom početka nove sezone, u petak, 26. juna, ulaz na bazen biće besplatan za sve građane. Ovaj gest predstavlja poziv svim Palančanima da zajedno obeleže početak leta i uživaju u osvežavajućim sadržajima koje bazen nudi.
Od subote će važiti redovan cenovnik, prema kome će cena dnevne karte iznositi 200 dinara. Za najmlađe posetioce obezbeđena je posebna pogodnost, pa će deca do osam godina starosti imati besplatan ulaz tokom čitave sezone.
Otvaranje bazena posebno će obradovati porodice sa decom, rekreativce i sve one koji letnje dane žele da provedu u prijatnom okruženju, uz kupanje, druženje i odmor. Očekuje se da će, kao i prethodnih godina, bazen biti jedno od najposećenijih mesta tokom toplih letnjih dana.
Nadležni pozivaju sve sugrađane da svojim prisustvom uveličaju početak nove kupališne sezone i da zajedno započnu još jedno nezaboravno palanačko leto.
Vidimo se na Gradskom bazenu „Milan Elezović“!