Najnovije Šumadija

PO „Lasta“ u S. Palanci: Autobuski red vožnje od 18. januara

U autobusima je obavezno poštovanje svih propisanih epidemioloških mera.

Spisak polazaka PO „Lasta“ iz S. Palanke koji će se održavati radnim danima od 18. januara: 

  • 04.20 Kusadak-Mladenovac
  • 04.30 Smed.Palanka-Kragujevac
  • 04.30 D.Do-Smederevo
  • 04.45 Azanja -Smed.Palanka
  • 05.00 Smed.Palanka-Selevac-Beograd
  • 05.10 Smed.Palanka-Baničina-Vodice-Smed.Palanka
  • 05.15 Smed.Palanka-Grčac-D.Do-Azanja-Smed.Palanka
  • 05.15 Smed.Palanka-Kusadak-Smed.Palanka
  • 05.25 Smed.Palanka-Mramorac-Cerovac-Smed.Palanka
  • 05.30 Vatoševo- Ratari-Smed.Palanka
  • 05.30 Smed.Palanka-Požarevac
  • 05.30 Topola-Smed.Palanka
  • 05.30 Smed.Palanka-Smederevo
  • 05.40 Smed.Palanka-V.Plana
  • 05.40 Bačinac-Smed.Palanka
  • 05.40 Smed.Palanka-Mala Plana-Smed.Palanka
  • 05.40 Smederevo-D.Do
  • 05.45 Smed.Palanka-Mihajlovac-Beograd
  • 05.50 Golobok-Smed.Palanka
  • 05.50 Smed.Palanka-Mladenovac
  • 05.50 Smed.Palanka-Brdnjak-Smed.Palanka
  • 06.00 Kragujevac-Smed.Palanka
  • 06.00 Mladenovac-Ćertići-Smed.Palanka
  • 06.15 V.Plana-Smed.Palanka
  • 06.20 Smed.Palanka-Cerovac-Ratari-Vatoševo-Smed.Palanka
  • 06.20 Smed.Palanka- Bašin-Mramorac-Cerovac-Smed.Palanka
  • 06.20 Smed.Palanka-Baničina-Vodice-Smed.Palanka
  • 06.30 Smed.Palanka-Selevac-Bačinac-Selevac-Smed.Palanka
  • 06.30 Smed.Palanka-Grčac-Dobri Do-Azanja-Smed.Palanka
  • 06.30 Mladenovac-Ratari-Cerovac-Smed.Palanka
  • 06.30 Topola-Smed.Palanka
  • 06.30 Smed.Palanka-Topola-Čačak
  • 06.30 Smed.Palanka-Mihajlovac-Beograd
  • 06.35 Smed.Palanka-M.Plana-Smed.Palanka
  • 06.40 Smed.Palanka-V.Plana
  • 06.40 Smed.Palanka-Poč-Kusadak-Avr.-Smed.Palanka
  • 06.40 Smed.Palanka-Golobok-Smed.Palanka
  • 06.40 D.Do-Smederevo
  • 06.45 Smed.Palanka-Gol.put-Gucetina-Smed.Palanka
  • 07.00 Smed.Palanka-Kragujevac
  • 07.00 Smederevo-Lipe-Smederevo
  • 07.15 V.Plana-Smed.Palanka
  • 07.15 Smed.Palanka-Selevac-Beograd
  • 08.15 Požarevac-Smed.Palanka
  • 08.30 Beograd-Selevac-Smed.Palanka
  • 09.00 Smederevo-Mihajlovac- Sm.Palanka (staje na stajalištu Sajonara I vozi učenike OŠ Vuk do Kolonije)
  • 09.00 Smed.Palanka-Cerovac-Mramorac-Bašin-Kloka-Smed.Palanka
  • 09.20 Smed.Palanka-Ratari-Vatoševo-Kusadak-Smed.Palanka (povratak:10.10 iz Vatoševa, 10.20 iz Ratara,10,40 iz Kusatka)
  • 09.20 Smed.Palanka-Baničina-Vodice-Smed.Palanka
  • 09.30 Smederevo-Smed.Palanka
  • 09.35 Smed.Palanka-V.Plana
  • 09.45 Kragujevac-Smed.Palanka
  • 09.45 Smed.Palanka-Kragujevac
  • 10.00 Smed.Palanka-Selevac-Beograd
  • 10.00 Čačak-Topola-Smed.Palanka
  • 10.30 Smed.Palanka-Golobok-Smed.Palanka
  • 10.30 Smed.Palanka-Azanja-D.Do-Azanja-Smed.Palanka
  • 10.30 Smed.Palanka-Baničina-Vodice-Smed.Palanka
  • 10.35 Smed.Palanka-Mala Plana-Smed.Palanka
  • 10.45 V.Plana-Smed.Palanka
  • 10.50 Smed.Palanka-Selevac-Bačinac-Selevac-Sm.Palanka (u odlasku iz Selevca u 11.45,u  povratku iz Bačinca u 11,55; iz Azanje u 12.25)
  • 10.50 Smed.Palanka-Ratari-Kusadak-Smed.Palanka (u 12.00 iz Kusatka)
  • 11.00 Smed.Palanka-Mihajlovac-Smederevo
  • 11.00 Smed.Palanka-Cer.-Mram.-Bašin-Kloka- Cer.-Smed.Palanka (u povratku u 12.15 iz Cerovca)
  • 11.00 Beograd-Mihajlovac-Smed.Palanka (staje u Grčcu i vozi osnovce OŠ Vuk)
  • 11.15 Smed.Palanka-Požarevac
  • 11.15 Smed.Palanka-Počevica-Kusadak-Kosovac-Mladenovac
  • 11.50 Smed.Palanka-Vlaški Do R-Smed.Palanka
  • 11.55 Smed.Palanka-M.Plana-Smed.Palanka (u 12.15 iz M. Plane)
  • 11.55 Smed.Palanka-Karaula-Smed.Palanka (u 12.15 sa Karaule)
  • 12.00 Smed.Palanka-Mihajlovac-Beograd
  • 12.00 Smed.Palanka-Smederevo
  • 12.25 Smed.Palanka-Golobok-Smed.Palanka (iz Goloboka u 12,55)
  • 12.30 Beograd-Selevac-Smed.Palanka
  • 12.30 Smed.Palanka-Mladenovac
  • 12.30 Kragujevac-Smed.Palanka
  • 13.00 Mladenovac-Kosovac-Kusadak-Počevica-Smed.Palanka
  • 13.00  Smed.Palanka-Brdnjak-Bačinac-Smed.Palanka (iz Brdnjaka u 13.45, iz Bačinca u 14.05,iz Azanje u 14.30)
  • 13.15   Smed.Palanka-Topola
  • 13.30 Smed.Palanka-Avr.-Kusadak-Avr.-Smed.Palanka (iz Kusatka u 14.10)                                                                                                             
  • 13.30 Smed.Palanka-Glibovac-Ratari-Glibovac-Smed.Palanka (iz Ratara u 14.15)
  • 13.30 Smed.Palanka-Golobok-Smed.Palanka
  • 13.30 Smed.Palanka-M.Plana-Smed.Palanka
  • 13.30 Smed.Palanka-Vodice-Baničina-Smed.Palanka
  • 13.30 Smed.Palanka-Azanja-D.Do-Azanja-Smed.Palanka
  • 13.30 Smed.Palanka-Cerovac-Mramorac-Bašin-Smed.Palanka (iz Cerovca u 14.00, iz Mramorca u 14.10,iz Bašina u 14.25)
  • 13.30 Smed.Palanka-Kragujevac
  • 13.30 Smederevo-Dobri Do
  • 14.00 Smederevo-Smed.Palanka
  • 14.10 Topola-Smed.Palanka
  • 14.30 Smed.Palanka-Smederevo
  • 14.30 Smed.Palanka-V.Plana
  • 15.00 Smed.Palanka-Selevac-Beograd
  • 15.00 Beograd-Mihajlovac-Smed.Palanka
  • 15.10 Mladenovac-Smed.Palanka
  • 15.10 V.Plana-Smed.Palanka
  • 15.15 Požarevac-Smed.Palanka
  • 15.15 Smed.Palanka-V.Plana
  • 15.20 Smed.Palanka-Topola
  • 15.20 Smed.Palanka-Mala Plana-Smed.Palanka
  • 15.20 Smed.Palanka-Vlaški Do
  • 15.20 Smed.Palanka-Cerovac-Mramorac-Smed.Palanka
  • 15.20 Smed.Palanka-Ratari-Vatoševo-Smed.Palanka
  • 15.20 Smed.Palanka-Kragujevac
  • 15.25 Smed.Palanka-Poč-Kusadak-Avr-Mladenovac (iz Kusatka u  16.00 vozi putnike do ž. stanice Kusadak pa produžava za Mladenovac)
  • 15.25 Smed.Palanka-Golobok-D.Do-Bačinac-Selevac-Smed.Palanka (iz Bačinca u 16.35,iz Selevca u 16:50,iz Azanje u 17:05)
  • 15.25 Smed.Palanka-Vodice-Baničina-Smed.Palanka
  • 15.35 Smed.Palanka-Selevac
  • 15.35 Kragujevac-Smed.Palanka
  • 15.55 V.Plana-Smed.Palanka
  • 16.00 Beograd-Selevac-Smed.Palanka
  • 16.45 Smed.Palanka-Selevac-Smed.Palanka
  • 17.00 Beograd-Mihajlovac-Smed.Palanka
  • 17.00 Smederevo-Smed.Palanka
  • 17.10 Smed.Palanka-V.Plana
  • 17.20 Smed.Palanka-Cerovac-Mramorac-Bašin-Kloka-Smed.Palanka
  • 17.20 Mladenovac-Kusadak-Smed.Palanka
  • 17.25 Smed.Palanka-Golobok-Smed.Palanka
  • 17.30 Smed.Palanka-M.Plana-Smed.Palanka (iz M.Plane u 17.50)
  • 17.30 Smed.Palanka-Kusadak-Ratari-Smed.Palanka (u 18.15 iz Ratara)
  • 17.40 Smed.Palanka-Karaula-Smed.Palanka (sa Karaule u 18.00) 
  • 18.00 Smed.Palanka-Mihajlovac-Beograd
  • 18.00 Beograd-Selevac-Smed.Palanka
  • 18.00 Kragujevac-Smed.Palanka
  • 18.10 Smed.Palanka-Vodice-Baničina-Smed.Palanka
  • 18.15 V.Plana-Smed.Palanka
  • 18.15 Smed.Palanka-Selevac-Bačinac-Selevac-Smed.Palanka
  • 19.10 Smed.Palanka-Vodice-Baničina-Smed.Palanka
  • 19.30 Smed.Palanka-Počevica-Kusadak-Ratari
  • 19.35 Smed.Palanka-Mala Plana-Smed.Palanka
  • 19.30 Smed.Palanka-Cerovac-Mramorac-Bašin-Topola
  • 20.15 Smed.Palanka-Golobok-Smed.Palanka
  • 20.30 Smed.Palanka-Azanja-Selevac-Smed.Palanka
  • 20.30 Smed.Palanka-Avr-Kusadak
  • 20.30 Beograd-Mihajlovac-Smed.Palanka

Gradska linija:
Sa Kolonije: 05.30 ,06.30,07.30, 08.30,09.30,10.30,11.30,12.30, 13.30, 14.30,15.40,19.30.20.15
Sa Čubure: 06.20, 09.20, 10.20, 11.20, 12.20,15.35
Sa Kiseljaka: 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.10, 15.15, 19.15,20.00

Ovaj web sajt koristi kolačiće da unapredi naše iskustvo. Ako mislite da je to u redu kliknite OK, ako ne onda ... Prihvatam Pročitaj više